PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299113}
7,4 790 922
oceny
7,4 10 1 790922
6,8 46
ocen krytyków
Avatar
powrót do forum filmu Avatar

Ale zanim ktoś wykasuje mój post,odpowiem dlaczego ten film obejrze u mnie na komputerze.

Otóz chciałem jako normalny kinoman,pójsc na ten film do normalnego kina,na ten filmw systemie 2d(z powodów zdrowtnych obraz 3d w kinie jest dla mie niewodoczny).Więc patzre przegladam repertuar w internecie np. w Heliosie,tylko w 3d i to o kazdej godzinie,patrze repertuar w innych kinach tak samo!Żadne kino i to w stolicy wojewódctwa ,nie wyświetla tego filmu w notrmalnym formacie 2d!Dla mnie to szczyt bezszczelmości ze strony dysrtybutorów.Kompletnie maja w dupie osoby które maja problemy ze wzrokiem ,które ów problemy wykluczaja z ogladania takich filmów.I co jam mam począc jako fan min. kina si-fi,jak nie ściągną ctego filmu z internetu?Jezeli dystrybutorzy maja mnie w d...pie ,to jak tak samo bede miał ich sciągając ten filmi ogladajac go na ekranie monitora.

ocenił(a) film na 6
Karatos

Jest jeszcze inne wyjście - możesz zaczekać na premierę DVD. Ale rozumiem cię. Ogólnie potępiam piractwo, ale myślę, że w tej sytuacji masz swoją rację i ciężko cię potępiać za ściągnięcie filmu, skoro w inny sposób obejrzeć go nie możesz.
Jeżeli faktycznie mówisz prawdę, to wydaje mi się że możesz czuć się usprawiedliwiony.

ocenił(a) film na 8
Karatos

Poniekąd cię rozumiem. Mój przyjaciel też "nie obsługuje" 3d.
Z tego powodu idę z innymi osobami. Lecz nie możesz mówić w ten sposób, że będziesz piracić. Wiesz jaka jest Polska. Ja proponuję takie coś.
Pooglądaj na kompie, a jak ci się spodoba to kup na dvd jak już wyjdzie.
Pozdrawiam

Karatos

z tego co wiem w heliosie w płocku napewno bedzie kopia 2d mam informacje od Pani kierownik Ewy

goropann

W Cinema City też są kopie 2D - na jedną z nich sam się wybieram.

goropann

Łał

użytkownik usunięty
Karatos

Jak będziesz bardziej cierpliwy to wiedz, że Helios (co do innych kin to nie wiem) puści film także w 2D ale w późniejszym czasie :/ (nie wiem czy chcą zbić więcej kasy na 3D czy o co im chodzi)

Karatos

Pozostaje mieć nadzieję, że nie podchodzisz tak samo "sprawiedliwie" do innych luksusowych rzeczy, których z różnych powodów nie możesz mieć.

Karatos

Czy film w 3d jest wyświetlany jakoś inaczej niż standardowy 2d (kolory, ostrość, do góry kurde nogami)? Pytam bo nie wiem, nigdy na 3d w kinie nie byłem. Jeśli nie jest - a cały efekt zależy od okularów i jakiejś tam niewidzialnej dla gołęgo oka technologii - to co stoi na przeszkodzie ostatecznie wydać na seans 3d to 30 złotych, zamiast 18 i zobaczyć film w 2d? Przecież to nie jest jakaś wyrywająca kieszeń suma, głodówką taki jednorazowy wydatek się dla nikogo chyba nie skończy, a przynajmniej zobaczy film na dużym ekranie.

ocenił(a) film na 10
Jeffrey_Lebowski

Mam okulary korekcyjne. Chciałem się dowiedzieć czy okulary 3D można
założyć na korekcyjne.

użytkownik usunięty
3101993

mozna, jesli wada nie jest bardziej zlozona

3101993

Można, oczywiście. Jedyną przeszkodzą jest fakt, że to trochę niewygodne (i ciężkie, nos zaczyna boleć po jakimś czasie).

Karatos

Twój post to skarżenie się jakby inwalida na wózku nie mógł korzystać z parku trampolin.

Karatos

I dlatego oceniłeś film na 1? Lecz się xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones