PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299113}
7,4 791 012
ocen
7,4 10 1 791012
6,8 46
ocen krytyków
Avatar
powrót do forum filmu Avatar

Rzędów jest 13, ostatnie dwa krótsze.
Proszę o szybką pomoc !

ocenił(a) film na 10
Muszrom

podbijam
bo
to
naprawdę
ważne
:)

a on zalej za krótki <br/>
:D :D

Muszrom

Ja byłem chyba w 6 (albo 5 - nie pamiętam już) i wg mnie było idealnie. Akurat oczami obejmowałem cały ekran :D

ocenił(a) film na 10
lukasz3926

super, dzięki, o to chodzi :D

jeszcze mam trochę czasu zanim zamówię, więc jeśli ktoś już był to proszę o podzielenie się wrażeniami o tym, w którym rzędzie widoczność jest najlepsza, a gdzie jednak obraz był zbyt duży etc.

lukasz3926

Po dłuższym namyśle - to był 6 rząd :)



ocenił(a) film na 10
lukasz3926

Ok, dzięki za potwierdzenie. Myślałem o 6-7, góra 8. Tak więc pewnie będzie.

Czekałem na ten film od dawna, teraz mam osobistą cenzurę medialną - nie czytam, nie patrzę, nie słucham. Nic. Mam iść z pustą głową i ma być idealnie, ma być bomba ;) Czuję, że będzie :>

ocenił(a) film na 10
Muszrom

podbijam
bo
to
naprawdę
ważne
:)

a on zalej za krótki <br/>
:D :D

ocenił(a) film na 7
Muszrom

hm.. ja mam 11 rząd... co.. daleko? nigdy nie byłem w 3d kinie :/

ocenił(a) film na 10
ukasz_to

Ja szukam idealnego miejsca ;) jeśli takie istnieje.
Jak widze sale i tak są zajęte prawie w całosci, z resztą nie może być tak, że inne miejsca są jakoś wielce gorsze. Ja jednak szukam absolutu, ma być wybitnie :P

ocenił(a) film na 9
ukasz_to

od osoby blisko związanej z kinem Imax i jego budową dowiedziałem się że optymalnymi miejscami do odbioru efektów jakie kino oferuje, są środkowe miejsca w rzędach 8-10 z tym że w Avatar nie jest wyświetlany na całym ekranie ( w przeciwieństwie do filmów stricte przeznaczonych do Imaxu). Ja będę siedział zapewne w 7 może 8 ;)

ocenił(a) film na 6
Muszrom

ja siedziałem w 9, ale bliżej (6-8) byłoby chyba trochę lepiej

ocenił(a) film na 10
milek1243

Tak tak tak ! O to chodzi, złota rada !
ale jestem nakręcony, mam nadzieję, że się nie zawiodę :>

ocenił(a) film na 10
milek1243

czy rzad 9 jest dobry ? miejsca sa w srodku tak wiec na to nie narzekam:]pytam tylko czy naprawde sie gorzej oglada w 9?

Muszrom

Ja mam zarezerwowany 9/20, więc deczko poniżej środka a i tak mam nadzieję, że to nie za wysoko. Podobno niżej są lepsze efekty. Nie mogę się doczekać...!

miguel_de_la_jatsurion

ja widzialem jak ktos sobie zarezerwowal jedno miejsce w lewym dolnym rogu. przyznawac sie.

ocenił(a) film na 8
h4r

ja mam rezerwacje na jutro o 16:30, poznań Imax :) rząd 8 ... Miejsca jakoś na środku :) Mimo ,że Avatara już oglądałem to mam nadzieję ,że się nie zawiodę :D A widziałem go w piątek w Heliosie hehe ;) Pozdrawiam !

UnKnowN_3

zaloze sie ze w imax lepiej



ja mam Katowice wtorek 10:30 srodek

Muszrom

Byłem w 6. rzędzie, miejsce 18. Oczami akurat cały ekran obejmowałem, tak więc niżej siedzień nie polecam. z 2-3 rzędy wyżej też powinno być bardzo OK.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones