PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606434}

Avatar: Gra komputerowa

James Cameron's Avatar: The Game
5,5 1 219
ocen
5,5 10 1 1219
Avatar: Gra komputerowa
powrót do forum gry Avatar: Gra komputerowa

Tak jak w temacie kupiłem nie dawno tv3D samsunga i szukam gierek z stretoskopowym
3D w opcjach tak jak ma Avatar the game bo testowałem te podane ze strony nvidi i tylko w
tej grze była taka opcja

Adrian2311

Z tego, co się orientuję, jeszcze „Batman: Arhkam Asylum” i „Assassin’s Creed: Brotherhood” miały taką opcję. I aż się zdziwiłem, bo okazuje się, że jest ich jeszcze trochę, bo na liście znajdują się m.in. „Crysis 2”, „Gran Turismo 5”, „Killzone 3”, „Resistance 3”, „Call of Duty: Black Ops”, „Motorstorm: Apokalipsa”, „Uncharted 3: Oszustwo Drake’a”, przeznaczone na playstation 3 trylogie „Prince of Persia” i „Sprinter Cell”... Tak w każdym razie twierdzi Wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_stereoscopic_video_games

Pottero

Crysis 2 na pewno. Mnie na to nie stać, ale anaglyfowe 3D właśnie mam w batman arkam city :P. To moja pierwsza gra, w którą gram w 3D i słyszałem, że najlepiej to wygląda w avatar,a w batman jest boskie i chyba tylko dlatego zagram w tą grę :). Chociaż ma słabe oceny :/.

Adrian2311

Crysis 3, Assassin's Creed 3(chyba)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones